top of page

O nás

Zdravě & chutně

LA Food  je česká potravinářská společnost s mnohaletými zkušenostmi v oblasti balení, výroby a distribuce potravin.

 

Našimi hlavními komoditami jsou rýže, luštěniny a těstoviny. Výrobky distribuujeme pod vlastní značkou
MENU GOLD
nebo značkou privátních řetězců.

 

Značka MENU GOLD se kromě retailu výrazně orientuje také na zákazníky gastro segmentu, kde je sortimentní nabídka významně širší.

MENU GOLD znají profesionálové v oblasti gastronomie i děti ze školních jídelen - naši spokojení zákazníci a konzumenti. Rýži, luštěniny, ovoce a zeleninu MENU GOLD dodáváme do více než 1200 školních jídelen, hotelů, restaurací a institucionálních vývařoven po celé České a Slovenské republice od roku 2004. Od roku 2006 můžete produkty MENU GOLD zakoupit také v běžném prodeji v obvyklém rodinném balení.
 

ZÁKAZNICKÝ SERVIS - PORADENSTVÍ

Společnost LA Food je významným partnerem spousty gastronomických provozoven napříč celou ČR. Tým obchodních poradců pokrývá většinu regionů ČR.

Naši kvalifikovaní poradci jsou kdykoliv k dispozici k Vám přijet, zboží prezentovat a pravidelným odběratelům poskytnout nadstandardní servis a poradenství. Součástí našeho zákaznického servisu jsou také pravidelné dodávky potravin a to v co nejkratším termínu dle požadavků zákazníků, kterým nabízíme i pomoc při zavádění nových trendů zdravé výživy a při tvorbě jídelníčků.

V našem týmu máme profesionálního kuchaře, který je připraven Vám poradit zdravé receptury
do Vaší jídelny – přijede k Vám, připraví a předvede vícechodové menu a pomůže sestavit racionální jídelníček, který může být skvělou inspirací pro Vaše kuchaře.

STRUČNĚ O FIRMĚ LA FOOD

 

 • 2004 - založili jsme firmu LA Food s. r. o. LA Food je výhradním zástupcem a distributorem největší privátní italské potravinářské skupiny Collussi pro český a slovenský trh. 
   

 • 2005 - od roku 2005 distribuuje LA Food s. r. o. většinu sortimentních kategorií COLUSSI - prémiové těstoviny AGNESI, rýži ERIK, pečivo PAN COLUSSI a SAPORI atd.
   

 • 2006 - od roku 2006 uvádí LA Food na trh českou značku Zlaté Menu v segmentu retail. 
   

 • 2010 - instalujeme vlastní výrobní technologie. 
   

 • 2011 - výrobky distribuované společností LA Food prodáváme na prodejnách TESCO, KAUFLAND, GLOBUS, HYPERNOVA, ALBERT, MAKRO/METRO, BILLA SK, COOP - TIP, TUTY a TERNO.
   

 • 2014 - značku Menu Zlaté rebrandujeme na značku na MENU GOLD
   

 • 2016 - otvíráme nový logisticko-výrobní areál LA Food s.r.o.
   

 • 2020 - dokončili jsme dostavbu dalších logisticko-výrobních prostor, které aktuálně čítají na 11.000 m2.

LF_MENU_GOLD_logo_2020-png.png
bottom of page